Елеватор Групи АГРОТРЕЙД відвантажив перший маршрут з Ворожби

Елеватор Групи АГРОТРЕЙД відвантажив перший маршрут з ВорожбиТОВ «Ворожбянський КХП», розташований в Сумській області, 20 листопада зробив першу маршрутну відправку кукурудзи.

«Ми потрапили у вищу лігу української логістики. Доклавши серйозних зусиль, ми отримали доступ до парку вагонів ЦТЛ, – прокоментував начальник відділу логістики Групи АГРОТРЕЙД Олексій Вінник. – Ми подали документи «Укрзалізниці», пройшли перевірку і позавчора відвантажили перший маршрут з Ворожбянського елеватора. Станція Ворожба має першу категорію. Завдяки можливості отримувати 15 маршрутних складів на місяць ми зможемо значно підвищити оборотність елеватора», – додав він.

На «Ворожбянському КХП» провели технічну модернізацію. Встановили додаткові транспортні галереї для збільшення швидкості завантаження – тепер зерно у вагони подається з двох точок.

Крім того, побудували залізничну вагову під точкою завантаження, встановивши сучасні ваги з тензометричними датчиками. Це дозволяє одночасно проводити процеси завантаження і зважування.

На елеваторі провели реконструкцію залізничного полотна, подовживши виставкову колію і створивши додаткову можливість для маневру. Завдяки цьому «Ворожбянський КХП» може прийняти більше вагонів на своїй території.