Для медиків Коломаку закуплені противірусні препарати

Для медиків Коломаку закуплені противірусні препарати

Група АГРОТРЕЙД разом із Благодійним Фондом Всеволода Кожемяка «Україна ХХІ» придбала противірусний препарат «Нуклекс» для медиків Коломацького Центру первинної медико-санітарної допомоги.

«Цей препарат можна вживати при ГРВІ та грипі, а якщо хтось з лікарів контактував з хворим на Covid-19, то він має й профілактичну дію», — розповідає Володимир Шаптала головний лікар медзакладу. На придбання препарату компанія та благодійний фонд витратили 10 000 гривень. За словами Володимира Шаптали, кілька співробітників амбулаторії вже використали «Нуклекс» для лікування ГРВІ. Хвороба минула за кілька днів та не призвела до ускладнень. При цьому, купуючи «Нуклекс» на весь курс лікування самотужки, вони мали б витратити понад 600 гривень.

Сьогодні кожен український лікар та медсестра знаходяться на передньому краї боротьби з епідемією і перебувають в зоні підвищеного ризику. У Коломацькому районі вже зареєстровано два випадки захворювання на Covid-19, тому вкрай важливо, аби медичні працівники були забезпечені ліками. Тепер в амбулаторії є близько 40 упаковок препарату, який дасть відсіч хворобі та збереже здоров’я співробітників медичного закладу, аби вони й надалі могли допомагати жителям Коломака.