Насінництво

Насінництво

Починаючи з 2008 року, Група АГРОТРЕЙД виробляє посівний матеріал соняшника, кукурудзи, ячменю, гречки, сої та озимої пшениці. Спочатку основним завданням напрямку було забезпечення власних потреб холдингу в якісному і недорогому посівному матеріалі.

Розширюючи площу полів гібридизації, Група АГРОТРЕЙД безперервно підвищувала обсяги виробництва. У 2010 році це дозволило виділити насінництво в окремий напрямок і почати продавати насіння зовнішнім клієнтам. В першу чергу, були охоплені області присутності підприємств холдингу: Харківська, Полтавська, Чернігівська і Сумська. На даний момент географію продажів розширено на Запорізьку, Херсонську, Кіровоградську, Черкаську, Київську, Житомирську та Хмельницьку області.

У 2014 році Група АГРОТРЕЙД побудувала власний насіннєвий завод на базі насіннєвого господарства «Колос» в Харківській області. Завод оснащено сучасним датським обладнанням, що дозволяє Групі самостійно допрацьовувати насіння зернових, соняшнику і дрібнонасінних культур.

У 2018 році Група АГРОТРЕЙД вивела на ринок власну торгову марку Agroseeds. Асортимент включає гібриди соняшнику, кукурудзи, ячменю, озимої пшениці від оригінаторів з Франції, Австрії та України. Девіз торгової марки – «Стабільний прибуток з кожного гектара».