У Розбишівці виступив Коломийський театр

У Розбишівці виступив Коломийський театр

Завдяки АГРОТРЕЙДу діти відвідали різдвяну виступ безкоштовно. Артисти з Івано-Франківщини показали дві вистави: «Зимові пригоди» – для дітей і «Сватання на Гончарівці»– для дорослих.

Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича має довгу і славетну історію – цього року він відзначив 170-річчя. «Цей колектив виступав у сусідньому Гадячі, там побачили артистів, вони сподобались, тому вирішили їх запросити у Розбишівку. АГРОТРЕЙД погодився оплатити дитячі квитки», – розповів в. о. старости цього села Олексій Коркішко.

За його словами, на виступ коломийців зібралися люди з трьох сіл, які входять до Сергіївської громади. «У Розбишівці гарний і великий будинок культури, тому вирішили влаштувати свято тут», – додав Олексій Іванович.

Він розповів, що після театральної вистави відбулося свято новорічних ялинок. «АГРОТРЕЙД допомагав з казковою ілюмінацією ялинок, що ростуть біля клубу. Загалом, в усіх питаннях компанія іде нам назустріч, все швидко вирішується. Дякуємо за співпрацю і бажаємо Групі процвітання і високих врожаїв», – підсумував Коркішко.