Група АГРОТРЕЙД отримала сертифікат, який дозволяє експортувати органічні культури в США та Канаду

Група АГРОТРЕЙД отримала сертифікат, який дозволяє експортувати органічні культури в США та КанадуОрганічна продукція Групи АГРОТРЕЙД успішно пройшла сертифікацію за американським стандартом USDA NOP. 

Завдяки отриманню цього сертифікату Група АГРОТРЕЙД відтепер може експортувати свою органічну продукцію в США та Канаду. Це підтверджує, що зерно та насіння компанії відповідає стандартам Національної органічної програми міністерства сільського господарства США: не обробляється хімічними добривами, ЗЗР або інсектицидами, які дозволені при класичному вирощуванні, а під час виробництва продукції використовуються лише екологічні технології. 

«Ми розпочали процес отримання сертифікату ще до початку карантину, проте через локдаун до нас не змогли приїхати аудитори. Це вдалося зробити влітку, коли в Україні був послаблений карантин. Отриманий сертифікат відкриває Групі АГРОТРЕЙД новий ринок, куди компанія раніше не експортувала “органіку”», — розповідає директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Андрій Бут. 

Близько п’яти років основними покупцями органічної продукції агрохолдингу є країни Європейського союзу. У жовтні компанія експортувала пшеницю та горох. Також цього року Група АГРОТРЕЙД вирощувала органічні гірчицю, кукурудзу, соняшник і гречку. 

Раніше компанія повідомляла, що 2021 рік виявився особливо успішним для органічного виробництва, під яке в компанії відведено 2500 гектарів у Харківській області. Окрім сприятливих погодних умов і рясних опадів, агрономи АГРОТРЕЙДу впровадили новітні технологічні підходи, обробку виконували оптичними культиваторами та змінили строки посівів. Як результат, врожайність культур значно перевищила план: пшениця — на 15%, гірчиця — на 32%, а горох — на 55%.