У 2019 Група АГРОТРЕЙД розширить парк техніки

У 2019 Група АГРОТРЕЙД розширить парк техніки 

Зокрема, агрохолдинг проведе оновлення і розширення парку техніки, дотримуючись принципу максимальної стандартизації. Так, перед початком посівної кампанії холдинг купує нові трактори Case-340 і культиватори Case Tiger-Mate.

«Ми плануємо уніфікувати всю техніку підприємств холдингу. Це допоможе значно мінімізувати витрати часу та коштів, – повідомила директор з фінансової та операційної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Олена Ворона. – Зокрема, ми йдемо до того, що всі трактори будуть одного виробника і модельного ряду. Наразі приблизно 90% нашої техніки – це Case і New Holland, і близько 10% – John Deere. Від останніх ми плануємо поступово відмовитися», – зазначила вона.

Олена Ворона також додала, що стратегія холдингу – орендувати, а не купувати техніку. «АГРОТРЕЙД вже має необхідний набір ґрунтообробної техніки, на яку припадає значне навантаження протягом року. Ми оновлюємо її і уніфікуємо».

«Уніфікація дозволяє скоротити число постачальників, користуватися послугами лише однієї сервісної служби, дає можливість взаємозаміни запчастин. Всі ці нюанси дуже сильно полегшують роботу. До того ж, модель Case-340 добре себе зарекомендувала. На сьогодні вона має оптимальне співвідношення ціна-якість і відповідає нашим потребам в роботі з широкозахватних причіпними агрегатами», – підкреслив головний інженер Групи АГРОТРЕЙД Дмитро Коцюба.