Група АГРОТРЕЙД завершила збирання ранніх зернових

Група АГРОТРЕЙД завершила збирання ранніх зерновихУсього в цьому сезоні під ранні зернові холдинг відвів майже 22 тис. га. Найбільшу площу займала озима пшениця – 19 тис. га, під ріпак виділено 2,6 тис. га і по 0,05 тис. – під озимі жито і ячмінь.

Група АГРОТРЕЙД завершила збирання ранніх зернових. Урожайність озимої пшениці в 2019 році, у порівнянні з 2018 роком, збільшилася на 13,9 %. У цьому році переважає фуражна пшениця, а саме 70% від врожаю, 30% складає продовольча.

За словами головного агронома Групи АГРОТРЕЙД Олександра Овсяника, жнива проводили виключно орендованою технікою. «Це дозволило не тільки заощадити кошти, а й прискорити сам процес. Найвищу урожайність озимої пшениці отримали підприємства Групи АГРОТРЕЙД у Сумській та Чернігівській областях. Щодо врожайності, то на відміну від Чернігівської області, де показники досягали майже 5 т/га, у Харківській області 3,5 тис. га постраждали від посухи, з якою зіткнулися аграрії по всій Україні. Через це врожайність дещо знизилася».

Невід’ємною частиною збору врожаю в Групі АГРОТРЕЙД є контроль роботи техніки, який відбувається у трьох напрямках. «В онлайн режимі ми контролювали швидкість роботи комбайнів, додатково в системі Cropio контролюємо схеми роботи техніки. Також вівся контроль втрат зерна, який здійснювали агрономи за допомогою аналітичних рамок за умови змін вологості й натури зерна», – додав Олександр Овсяник.