У селищі Суха Грунь з’явився новий водогін

У селищі Суха Грунь з’явився новий водогін

Чиста та якісна вода з артезіанських свердловин для кожного.

Жителі селища Суха Грунь Сумської області почали користуватися водою з нового водогону, що відремонтувала Група АГРОТРЕЙД. Це стало можливим завдяки програмі «Громадотворець», яку започаткувала компанія.

Минулого року проєкт з відновлення місцевого водогону набрав найбільшу кількість голосів у конкурсі та виграв 50 тисяч гривень. Його автором став житель селища Ігор Губкін. За його словами, водогін, побудований в 1970-х роках, постійно проривало, а якість води залишала бажати кращого через іржу.

Компанія допомогла не тільки фінансово. Ремонт виконали співробітники Групи з використанням техніки АГРОТРЕЙДу. Основну роботу було зроблено влітку 2019-го року. Тоді робітники замінили 700 метрів труб на пластикові, відремонтували п’ять оглядових водопровідних колодязів, установили в них нові крани й водозапірну арматуру, зробили капітальний ремонт ще одного колодязя. Проте на зиму роботи довелося призупинити й завершити ремонт решти 150 метрів навесні 2020-го.

«Цього року ми докопали до артезіанських свердловин та з’єднали їх з водонапірною вежею та нарешті пустили воду. Тепер нею користується все село», — пишається Ігор Губкін, який працює інженером-будівельником на одному з підприємств Групи АГРОТРЕЙД — «СК-Агро».

Програма «Громадотворець» започаткована Групою АГРОТРЕЙД і Благодійним фондом Всеволода Кожемяка «Україна ХХІ» два роки тому. Її мета — налагодити взаємодію між громадою і компанією та залучити людей до розв’язання місцевих проблем. Жителі тих селищ, де працюють підприємства Групи АГРОТРЕЙД, можуть подати будь-який проєкт, що мав на меті покращити життя громади, а переможець обирається шляхом голосування.