Тренажери для школярів з Олишівки

Тренажери для школярів з Олишівки

Спортзал розмістили на другому поверсі місцевої школи у приміщенні, де раніше була бібліотека.

У селищі міського типу Олишівка Чернігівської області з’явився спортзал. Завдяки конкурсу «Громадотворець», який проводила Група АГРОТРЕЙД, школярі та дорослі можуть займатися на нових тренажерах.

«Я місцевий активіст, намагаюся робити щось для села. Ми давно мріяли про спортзал, де могли б займатися як школярі, так і дорослі», — розказує ініціатор участі в конкурсі Іван Славов.

Завдання конкурсу «Громадотворець» — налагодити взаємодію між громадою і бізнесом та залучити людей до вирішення місцевих проблем. Переможця обирали шляхом голосування. Автори проєкту спортзалу для громади виграли 52 тисячі гривень. Обов’язковою умовою було залучення авторів до втілення своїх пропозицій. Тож, на виграш вони купили три тренажери для м’язів рук, ніг та спини. Місцеві жителі додали ще спортивних знарядь та разом створили повноцінний зал для тренувань. Відвідувати його можна безкоштовно.

«Ми дякуємо Групі АГРОТРЕЙД за підтримку у створенні спортивного залу. Тепер ми мріємо, щоби в ньому з’явилася й бігова доріжка. Так у нас був би повний комплект», — ділиться Іван Славов.

Конкурс «Громадотворець» відбувається два роки поспіль у тих селах, де працюють підприємства Групи, та підтримується холдингом й Благодійним Фондом Всеволода Кожемяка «Україна ХХІ».