Конкурс «Громадотворець» у Мазівці

Конкурс «Громадотворець» у Мазівці

У Мазівці, що розташована на Сумщині, у травні 2019 року відбувся конкурс «Громадотворець». Переміг навчально – виховний комплекс села.Це вже друга успішна спроба – минулого року соціальний проект, поданий до участі педагогічним колективом, також став переможцем.
Організаторами конкурсу є Благодійний Фонд Всеволода Кажемяка «Україна ХХІ» і Група АГРОТРЕЙД. До її складу входить підприємство «Мир 12», яке господарює у Путивльському районі.

«У 2018 році завдяки «Громадотворцю» в нашій школі був обладнаний клас для першачків за стандартами «Нової української школи». Тепер зможемо створити інформаційцно – інтерактивний простір для старшокласників, адже хочемо, щоб наші методи навчання відповідали сучасним вимогам. Для цього потрібне спеціальне обладнання: інтерактивна дошка, проектор, ноутбук. Ми відчуваємо глибоку вдячність за те, що люди підтримали НВК, віддавши голоси під час фіналу за наш проект. Також дякуємо Фонду «Україна ХХІ» і Групі АГРОТРЕЙД за можливість покращити умови навчання школярів», – сказала директор школи Ніна Киреєва.