АГРОТРЕЙД закупив оснащення для фельдшерського пункта в Рев’якиному

АГРОТРЕЙД закупив оснащення для фельдшерського пункта в Рев’якиному

Фельдшерська сумка, холодильник для зберігання медикаментів, тонометр та меблі — тільки частина того, що Група АГРОТРЕЙД придбала для комфортної роботи молодої фельдшерки в селі Рев’якиному Путивльської ОТГ. Це стало можливим завдяки проєкту «Громадотворець», який нещодавно провела компанія в селі. Під час голосування за ідеї, які місцеві жителі хотіли би втілити в життя, стало зрозуміло, наскільки велика проблема відсутності медика на селі, адже найбільшу кількість голосів отримав саме проєкт МЕДИЧНИЙ ФЕЛЬДШЕР. 

«АГРОТРЕЙД ще не встиг втілити проєкт в життя, як влада громади оголосила, що жителька села Оксана Жукова сама вирішила зайняти вакантну посаду. Але ж робота фельдшера потребує забезпечення. Тому компанія направила гроші Громадотворця на оснащення кабінету фельдшера, адже мало закрити вакантну посаді в селі, треба також забезпечити гідні умови праці. Коли я приїхав до пані Оксани, з’ясувалося, що у ФАПі не було нічого крім термометра. Навіть не було, куди повісити крапельницю! Тому ми оперативно закупили все те, про що попросила сама фельдшерка», — розповів регіональний менеджер Групи АГРОТРЕЙД Ян Можейко. 

Окрім холодильника і фельдшерської сумки, компанія придбала лікарський одяг, стільці, антисептики і маски, штативи для крапельниць, чайник, будівельні матеріали і інструменти, співробітники АГРОТРЕЙДа замінили розетки й допоможуть зробити ремонт кабінету.

«Якщо б не АГРОТРЕЙД, я напевно ще до зими намагалася б вирішити все це власними силами. Я дуже рада, що бізнес допоміг все це придбати в такі короткі строки, і вже сьогодні я маю все, щоб нормально прийняти пацієнтів. До речі, днями поїду за ліками, які треба зберігати тільки в прохолодному місці. Добре, що тепер у мене є холодильник і я зможу не переживати за безпеку їхнього збереження», — задоволена Оксана Жукова. 

Нагадаємо, Група АГРОТРЕЙД реалізує спільно з Благодійним фондом «Україна ХХІ» проєкт «Громадотворець» з 2018 року. Завдання конкурсу — налагодити взаємодію між громадою і бізнесом та залучити людей до вирішення місцевих проблем. За роки існування «Громадотворця» компанія допомогла оновити водогони, ремонтувати освітлення, створювати центри дозвілля та проводити ремонти в школах і дитсадках, й багато іншого в Харківській, Полтавській, Чернігівській та Сумській областях.