Нова їдальня для дітлахів

Нова їдальня для дітлахів

У с. Московське Сумської області з допомогою Групи АГРОТРЕЙД відкрили їдальню у приміщенні навчально-виховного комплексу.

Раніше діти ходили снідати і обідати в окрему будівлю, що поряд зі школою. Але у холодну пору року це було ще те випробування, особливо для малечі. Тому вирішили створити їдальню у колишньому кабінеті фізики, який був досить просторий, бо мав підсобне приміщення, розповіла директорка НВК Наталія Шульга.

«Крім того, ми ще й отримали суттєву економію, адже нам доводилось опалювати приміщення старої їдальні», – тішиться вона.
«Відділ освіти підтримав пропозицію перенести їдальню. Далі, як завжди, постало питання коштів. Частину необхідної суми нам дали з бюджету, але якби не АГРОТРЕЙД, ми не змогли б зробити такий великий обсяг роботи за такий короткий термін. Компанія надала нам дуже суттєву допомогу, оплативши будівельні матеріали, обладнання і роботу бригади», – запевняє директорка.

У залі, де зараз їдять діти – нові вікна, шпалери і лінолеум. Створили харчоблок, там поклали плитку, встановили мийки, електроплити.
Загалом у НВК понад 50 дітей. «Малокомплектні школи держава не фінансує на 100%, бо дуже висока вартість їх утримання. Якби ми чекали ці кошти з бюджету, довелось би дуже довго чекати. А зараз маємо зручне охайне приміщенні. Наші вихованці, батьки, колектив дуже вдячні за таку вагому допомогу», – підсумувала Наталія Анатоліївна.