Грошове заохочення стимулює школярів навчатися краще

Грошове заохочення стимулює школярів навчатися краще

Цього року Група АГРОТРЕЙД продовжить виплачувати стипендії за програмою «Обдарованість» найкращим і найталановитішим учням, що є дітьми або онуками орендодавців компанії.

Стимулювати дітей та молодь досягати високих результатів у навчанні, фізкультурі і спорті, науково-дослідницькій діяльності, літературі і мистецтві — з такою метою АГРОТРЕЙД запровадив стипендію «Обдарованість». Вона вручається учням 1–11 класів. Минулого року її отримали 153 школяра у селах, де ведуть свою діяльність підприємства Групи.

Грошова винагорода в розмірі 1000 грн стала дієвим заохоченням, розповів директор школи у с. Новомиколаївка Харківської області Володимир Миколайович Жадан. Під час минулорічного останнього дзвоника її отримало дев’ять учнів цієї школи.

«Стипендія була сприйнята на «ура». Для нинішньої молоді фінансова складова відіграє велику роль. Всі дуже задоволені — і діти, і батьки. Стипендія дійсно мотивує краще навчатися. Цього року її очікують з нетерпінням, діти старанно працюють. Ми вже відбираємо кандидатів — по навчанню, позашкільним заходам і по спорту. Коли в Шевченківській райдержадміністрації дізналися про це, то теж запровадили районний конкурс, але в ньому премію може отримати лише один учень від школи,» — поділився Володимир Миколайович.

Для проведення експертної оцінки матеріалів, наданих кандидатами на нагородження стипендією «Обдарованість», створюється експертна комісія. До її складу входять: директор навчального закладу, представник підприємства Групи АГРОТРЕЙД, голова батьківського комітету, представники управління освіти, голова селищної ради, депутати сільських або селищних рад (за їхньою згодою).

Кандидатами на нагородження можуть бути учні денної форми навчання від 7 років, батьки або бабусі чи дідусі яких є орендодавцями Групи АГРОТРЕЙД. Претендувати на стипендію можуть школярі, які мають високий рівень досягнень в навчанні і науково-дослідницькій діяльності, а також успіхи у музичній, образотворчій, літературній та інших видах творчої діяльності або спорті: переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, фестивалів, виставок, вернісажів, чемпіонатів, змагань, які мають офіційний статус; переможці конкурсу-захисту Малої академії наук України; винахідники; автори публікацій у наукових або літературних виданнях або в окремих збірках; учасники міжнародних і всеукраїнських наукових конференцій, симпозіумів, науково-практичних семінарів.

До експертної комісії подаються копії нагород: дипломи, сертифікати, почесні грамоти тощо; копії патентів на власний винахід, своїх публікацій у виданнях, збірки власних творів тощо.

Урочисте вручення сертифікатів стипендіата Групи АГРОТРЕЙД та грошової премії відбудеться у школах під час свята останнього дзвоника.