Бізнес забезпечив школярів захисними масками

Бізнес забезпечив школярів захисними масками

«Ходімо до школи! Там круто!» — з таким настроєм діти орендодавців Групи АГРОТРЕЙД пішли цьогоріч до школи. 

В рамках проєкту соціальної відповідальності Група АГРОТРЕЙД продовжує підтримувати регіони своєї присутності й до 1 вересня подарувала учням багаторазові захисні маски з фільтром. 

«Так АГРОТРЕЙД підтримав дітей орендодавців у найбільш нестандартне 1 вересня, — пояснює директор департаменту земельних відносин Групи АГРОТРЕЙД Олександр Парщик. — Маски яскраві та стильні. Вони стануть дітлахам в нагоді як на уроках, так і в інших громадських місцях». 

Група АГРОТРЕЙД працює в чотирьох областях України: Харківській, Чернігівській, Сумській та Полтавській. За словами Парщика, компанія здійснює комплексний підхід до соціальної роботи в усіх зонах своєї присутності. Так, співробітники компанії розмістили в населених пунктах оголошення для орендодавців з інформацією, де вони можуть отримати маски для своїх дітей або онуків. На сьогодні компанія замовила 7000 масок з розрахунку три штуки на одну дитину. Планується, що їх отримають діти з приблизно  30 шкіл. До того ж, з початку карантину Група АГРОТРЕЙД допомагала місцевим амбулаторіям й лікарням: купувати противірусні препарати, маски тощо. 

«Ми відстежуватимемо епідеміологічну ситуацію в зонах нашої присутності та за необхідності збільшимо кількість масок. До компанії продовжують звертатися директори шкіл та дитячих садків з приводу придбання засобів захисту, термометрів, дезінфекторів тощо. Ці прохання розглядаються та виконуються як першочергові», — запевнив Олександр Парщик.