АГРОТРЕЙД нагородив найкращих школярів

АГРОТРЕЙД нагородив найкращих школярів

Майже 200 найуспішніших учнів отримали грошову стипендію «Обдарованість» від агрохолдингу.

Під час свята Останнього дзвоника школа стає центром села. За традицією, збираються не лише учні, батьки, брати та сестри — дошкільнята, а й дідусі та бабусі, інші родичі і всі, хто захотів ще раз побувати в стінах рідної школи. Лунають щирі привітання і напутні слова від педагогів.

Цей день став особливим у 46-ти селах, де господарюють підприємства Групи АГРОТРЕЙД. У школах підсумували досягнення учнів, і найкращим представники компанії урочисто вручили дипломи і грошову премію. Вона стала додатковим приводом для радості й гордості.

Отримання будь-яких нагород у шкільному віці — неабияке досягнення для дитини. Особливо вона пишається своїми здобутками, мабуть, коли виборює певну фінансову відзнаку своєї праці. Щоб підтримати сумлінних учнів, АГРОТРЕЙД запровадив стипендію «Обдарованість». Вона вручається не лише за гарні оцінки і перемоги в олімпіадах і конкурсах, а й за позашкільні досягнення. Компанія прагне заохотити дітей та молодь добиватися успіху. Щоб кожен реалізував свої здібності — чи то спортсмен, чи то науковець, дослідник, майстер та творець – і відчув себе справжньою особистістю.

Валентина Дузь, директорка школи у Розбишівці Полтавської області зізналась, що визначити найкращих було складно. «Обирали тих, хто має відмінні знання та переміг в районних і обласних олімпіадах. Виявилось, що таких дітей в нас багато. Спочатку планували вручити стипендію дев’яти учням, але в останній момент ще двоє перемогли в олімпіадах, тому врешті її отримали одинадцять. Діти дуже раді, для них це щедра винагорода», — сказала Валентина Михайлівна.

Грошове заохочення стимулює школярів навчатися краще, упевнений директор школи у Коровинцях Сумської області Віктор Шило.

«Діти в захваті від винагороди. В нас навчається 200 дітей, серед них багато старанних. Дуже приємно, що 14 учнів отримали доволі суттєву фінансову стипендію, — говорить він, — Звичайно, це добре, що така велика і надійна компанія, як АГРОТРЕЙД підтримує освіту, бо якщо є гарна школа, то й село буде жити», — сказав Віктор Сергійович.

Людмила Калашник, директорка школи у Лисівці Полтавської області зазначила: «Всі дуже вдячні, не лише діти, а й вчителі — за те, що учнів заохочують гарно вчитися, ретельніше готуватися до уроків. Для дітей це великий стимул брати нові вершини. Одну з дівчаток вже відзначали минулого року, і цей рік вона також дуже старалася».

Започаткована Групою АГРОТРЕЙД стипендія «Обдарованість» вже стала гарною традицією — вперше її вручали торік. У компанії впевнені, що вона і надалі стимулюватиме школярів до досягнення якомога кращих результатів у навчанні, музиці, спорті. Претендувати на винагороду можуть учні віком від семи років, батьки або бабусі чи дідусі яких є орендодавцями компанії.