АГРОТРЕЙД допоміг школам підготуватись до нового навчального року

АГРОТРЕЙД допоміг школам підготуватись до нового навчального року

У День знань першачки одержали подарунки від агрохолдингу – олівці, альбоми і інші потрібні у школі речі.

Допомога школам і молоді – це інвестиція в майбутнє країни. АГРОТРЕЙД охоче робить такий внесок, підтримуючі сільські навчальні заклади. Цього року компанія йшла назустріч усім, хто просив допомогти зробити ремонт до початку нового навчального року.

На жаль, кількість дітей на селі зменшується через низьку народжуваність та прагнення молоді переїхати до великих міст. Проте в АГРОТРЕЙД вважають, що всі мають отримати максимум належних знань в комфортних і гідних умовах.

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
У с. Сиволож будівля школи розрахована на 200 дітей, а навчається зараз 36. «Велике приміщення складно утримувати, – поділилася директорка Олена Секерня. – Дякуємо АГРОТРЕЙДу, кожного літа допомагає зробити ремонт, неабиякі суми витрачаються на фарбу. Та й на інші наші прохання не відмовляють, зокрема, надають транспорт, коли треба дітей кудись відвезти – на екскурсію, тощо. Напередодні нового навчального року школа отримала від компанії проєктор, використовуватимемо його під час уроків, вчительських презентацій, виховних заходів, свят».

Компанія також допомогла відремонтувати шкільний ґанок у Шаповалівці. У Халімоново і Прохорах зробили ремонт приміщень. Для Красносільської школи придбали люстри і лампи, для Куріньскої – меблі першачкам, для Прохорської – навчальні зошити учням.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
У Новомиколаївці крім ремонту, компанія надала фінансову підтримку, завдяки якій школа виграла в обласному конкурсі міні-проєктів. Там створили лінгафонний кабінет.

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
АГРОТРЕЙД постійно опікується школою у Лисівці: до 1 вересня придбав проектор, допоміг зробити ремонт, організував перевезення дітей з дальніх сіл. Школа у сусідній Розбишівці значно менша, проте теж не лишається поза увагою – їй допомогли відремонтувати фойє.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
Директорка школи у с. Саї Ганна Гайдук розповіла: «АГРОТРЕЙД допоміг створити інтерактивний початковий клас у відповідності з програмою «Нова українська школа». Є і проєктор, і килим, і все, що треба. І вчителі, і батьки, і діти дуже задоволені».

У Мазівці і Рев’якіно також облаштували яскраві і зручні класи для першачків. Все устаткування придбали в рамках реалізації проєктів–переможців конкурсу «Громадотворець», який цього року провів АГРОТРЕЙД. Не дивно, що у багатьох селах перемогли школи – люди проголосували за них, бо вважають їх потреби першочерговими. Виконуючи волю людей, компанія придбала проєктор для школи у Сухій Груні, оргтехніку – у Русанівці. У Стрільниківській школі з’явились нові вікна.

Скільки загалом АГРОТРЕЙД зробив для шкіл у селах, де господарюють підприємства Групи – годі й перелічити. Компанія не спинятиметься і має ще багато планів, спрямованих на підтримку навчальних закладів.