В Олишівці створюють центр дозвілля

В Олишівці створюють центр дозвілля

В сільській бібліотеці з’являться настільні ігри. 

Проблема дозвілля є дуже актуальною для сільської місцевості через обмежені умови і можливості проводити вільний час цікаво і корисно. Саме тому Група АГРОТРЕЙД разом з Благодійним Фондом Всеволода Кожемяка «Україна ХХІ» започаткували проєкт «Нова бібліотека», в рамках якого бібліотечні фонди поповнили новими книжками. Нині розпочинається наступний етап – створення центрів дозвілля.

Настільні ігри незабаром придбають для Олишівської бібліотеки. Саме вона стала рушійною силою проєкту «Нова бібліотека», її завідувачка Тетяна Шеремет першою озвучила бажання створити інформаційно-освітній простір.

«Це сучасна світова тенденція – перетворювати бібліотеки на центри дозвілля. Щоб люди не йшли в бари і кафе, а долучались до культури і духовності, спілкувались, навчалися мови, етикету. Ми вже зробили перші кроки, на базі бібліотеки існує творчий гурт «Олишівські дзвіночки». Батьки з дітьми приходять, займаються творчістю, співають. Ми ставимо вистави, готуємо свята, вивчаємо обряди, традиції. Але хотілося б розширити можливості, щоб кожен міг знайти собі цікаве заняття. Селищу треба трохи допомогти в цьому. Дуже добре, що така серйозна потужна компанія, як АГРОТРЕЙД, має бажання нас підтримати», – зазначила Тетяна Іванівна.