Справжнє свято для Шелестівської дітвори

Справжнє свято для Шелестівської дітвори

На території СТОВ «Колос», яке господарює на території Коломацького району Харківської області, відбулось масштабне святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Смачні ласощі, стрибки на батуті і навіть наукові експерименти – можливість цікаво і весело провести час була передбачена для кожного маленького мешканця села Шелестове. Співробітники СТОВ «Колос» щедро частували солодощами: соком, цукерками, печивом, солодкою ватою та смачними пиріжками, які з любов’ю приготували працівниці їдальні цього підприємства.
Для найменших дітлахів був батут і надувна гірка. Також усім бажаючим художники робили аквагрим, який так полюбляє малеча. Пензлик в умілих руках перевтілював дітей в героїв мультфільмів, метеликів тощо. Аніматори залучали дітвору до рухливих ігор і різноманітних веселих розваг і конкурсів.
Для старших дітей найцікавшим було спостерігати за науковим шоу «Мега Мозок». Його ведучі проводили хімічні й фізичні досліди, ознайомлюючи школярів із різноманітними науковими хитрощами. Використовували сухий лід, полімери ті інші хімічні речовини. Глядачі були в захваті від ефектних звукових експерментів, явищ резонансу та інших різноманітних досліджень.