Шкільна команда «Стрільники-1» виграла кубок газети «Путивльські відомості»

Шкільна команда «Стрільники-1» виграла кубок газети «Путивльські відомості»

Перемога дає жагу до нових звершень.

Восени відбувся дитячий турнір з міні-футболу на Кубок «Путивльських відомостей», в якому брали участь сім команд. Дві з них – з села Стрільники, яким вже майже два роки допомагає АГРОТРЕЙД.

У команді «Стрільники-2» хлопцям по 9-11 років. Перемогла «Стрільники-1», гравцям якої по 11-12 років, а її нападник Богдан Третяков  виграв у номінації «Найкращий гравець і снайпер турніру». Команду нагородили кубком газети, медалями і грамотами від Федерації футболу Путивльщини.

Приїхали і гарячі вболівальники: батьки, однокласники, вчителі. Під час турніру пристрасті вирували як на дорослому чемпіонаті.

Тренер переможців Леонід Третяков зізнався: «Я радів, мабуть, більше, ніж діти. Хлопці молодці, стараються. Добре, що АГРОТРЕЙД їм допомагає. Діти відчувають підтримку, і це дає наснагу, впевненість. вони стали більше тренуватися. Відтоді, як компанія надала форму, гравці виглядають як справжні спортсмени, а раніше виходили на поле у звичайному одязі. Завдяки компанії, яка надає пальне, ми стали більше їздити, частіше брати участь у змаганнях, є стимул розвиватися».