Футбольна команда «АГРОТРЕЙД» виграла кубок Лебединського району

Футбольна команда «АГРОТРЕЙД» виграла кубок Лебединського району

Ми пишаємося цією перемогою.

В команді грають жителі сіл Червлене і Пристайлове Сумської області. Вона існує два роки. Торік вона посіла друге місце у змаганні району, а цього літа стала переможцем.

«Дуже приємно володіти кубком, хлопці пишаються. Вони виявили жагу до перемоги, і показали найкращий результат», – говорить голова Червленівської сільради Володимир Ященко, який виконує функції адміністратора команди.

Він розповів, що холдинг почав допомагати футболістам цього року. «Ми звернулися, і компанія пішла нам назустріч, на початку року надала якісну форму з написом AGROTRADE. А після фіналу Кубку – грошову премію за перемогу кожному гравцю. Ми вдячні за підтримку спорту», – сказав Володимир Васильович.

За його словами, наймолодший гравець – 2003 року народження, а найстаршому вже 82 рік. «У хлопців є бажання добре грати, і вони є гарним прикладом для своїх земляків», – вважає він.

АГРОТРЕЙД і надалі допомагатиме команді, бо розуміє, що для того, щоб досягти успіху, потрібне не лише бажання, а й інвестиції.  Підтримка спорту є одним з соціальних пріоритетів компанії.