АГРОТРЕЙД допоміг провести футбольний турнір

АГРОТРЕЙД допоміг провести футбольний турнір

У селі Розбишівка Полтавської області за підтримки Групи АГРОТРЕЙД відбувся футбольний турнір «Кубок Сивочолого Хоролу». 


До АГРОТРЕЙДу звернувся депутат Липоводолинської сільської ради Сергій Гресь з проханням допомогти провести турнір, який відбувається щороку. «Коли до нас звернулись, у нас навіть не було сумнівів, аби взять в цьому участь. Компанія завжди підтримує такі ініціативи. Особливо коли це стосується здоров’я та спорту», — розповів регіональний менеджер Групи АГРОТРЕЙД Карен Давтян.

Організатори та учасники турніру, а також вболівальники задоволені співпрацею. «АГРОТРЕЙД знаю давно, як надійного виробника, який, крім основних зобов’язань, ще й допомагає громаді. Турнір, який ми провели за допомоги АГРОТРЕЙДа, поклав початок відродженню футбола в Розбишівці, тепер кожної суботи нас запрошують в усі найближчі села на турніри», — радіє Сергій Гресь.

До складу команд увійшли жители найближчих сіл. Для всіх них футбол — це улюблене хобі, якому вони намагаються присвячувати якомога більше часу. 

Футбольний турнір був присвячений 35-річчю завоювання командою Розбишівка кубка Гадяцького району. «Зараз мені 65 років, я сьогодні виступаю, незважаючи на вік, у прекрасному традиційному турнірі в прекрасному селі Розбишівка, — каже староста с.Березова Лука Іван Кудінов. — Футбол для мене — це основне. Я граю довгі 45 років, з них 30 років грав за основну команду села Березова Лука, а потім за команду ветеранів району і села Березова Лука».

За результатами матчів, перше місце посіла команда «Фаворит», с. Петрівка-Роменська, друге — «Колос», с. Веприк, третє — «Темп», с. Сергіївка, четверте — «Хорол», с.Розбишівка. Команди були нагороджені медалями, а переможець отримав кубок.