Підтримуємо сільську медицину

Підтримуємо сільську медицину

Група АГРОТРЕЙД разом з Благодійним фондом Всеволода Кожемяка «Україна ХХІ» надають системну допомогу сільським медзакладам.

ФАПи подекуди потребують не лише устаткування. У Прохорах (Чернігівська область) і Сухій Груні (Сумська область) їм подарували велосипеди, щоб медики швидше добиралися до пацієнтів.

Завідуюча ФАП с. Суха Грунь Наталя Перекопська дуже задоволена: «На велосипеді втричі швидше. На край села щонайменше 20 хвилин, і то – майже бігом. Це була нагальна потреба, радіус обслуговування великий, у селі майже 600 людей».

Вона розповіла, що з 2006 року, коли підприємство «СК Агро» стало частиною Групи  АГРОТРЕЙД, холдинг допомагає ФАПу. Завдяки цьому придбали обладнання для лор-процедур, глюкометр, тонометри тощо.

«Цього року подарували сучасний отоскоп (дивитись вуха) і портативний індикатор внутрішньоочного тиску. Він дозволяє вимірювати тиск без закапування очей. Офтальмолог з районної лікарні просив подивитись, бо раніше такого апарату не бачив», – з гордістю говорить Перекопська.

Завдяки сучасному устаткуванню сільським пацієнтам легше пройти діагностику і лікування, процедури можна зробити, не виїжджаючи до районної лікарні. Тому АГРОТРЕЙД разом з Фондом продовжать і надалі опікуватися медзакладами на селі.