Допомога під час епідемії для громади селища Саї

Допомога під час епідемії для громади селища Саї

Група АГРОТРЕЙД разом із Благодійним Фондом Всеволода Кожемяка «Україна ХХІ» закупила бинти, мило, рукавички, антисептики, захисні маски та інші засоби на суму близько 9 000 гривень для громади селища Саї, розташованого в Липоводолинському районі Сумської області.

Більшість власників паїв у селі здають їх в оренду саме Групі АГРОТРЕЙД, тому в компанії потурбувалися, щоб головні соціальні місця були безпечні для відвідування. Засоби захисту та дезінфекції були передані співробітникам селищної ради, пошти, школи та місцевої амбулаторії.

«Люди приходять до селищної ради, тому приміщення треба обробляти, потрібні антисептики. Лікарні теж зараз потребують допомоги в забезпеченні витратними матеріалами. Тож ми дуже вдячні компанії, що відгукнулися на наше прохання», — говорить голова Саївської сільської ради Григорій Валюх.

За його словами, в селі сумлінно дотримуються заходів запобігання поширенню вірусу: тротуари й території біля магазинів та зупинок обробляються спеціальним розчином, всюди є пам’ятки з карантинними правилами, а люди не лишають домівок без зайвої потреби.