АГРОТРЕЙД активно підтримує сільські амбулаторії

АГРОТРЕЙД активно підтримує сільські амбулаторії

Компанія допомагає місцевим громадам розвивати медицину на селі.

ПОЛТАВЩИНА

Вдалим прикладом того, як громада і бізнес разом піклуються про поліпшення медичної інфраструктури є Сергіївська об’єднана територіальна громада (ОТГ)  на Полтавщині, на землях якої господарює підприємство холдингу «СК-Агро».

У Розбишівці, яка стала частиною ОТГ, вирішили проблему з медичними кадрами. Саме до цього села переїхав молодий перспективний лікар Віталій Кириченко, адже тут йому запропонували гідні умови роботи, конкурентну зарплатню, надали житло і автомобіль.

Група АГРОТРЕЙД вже не перший рік допомагає Розбишівській амбулаторії загальної практики – від проведення ремонту у її приміщенні до придбання устаткування. У грудні компанія також надала нове обладнання.

«Два інгалятори стануть у нагоді для лікування захворювань органів дихання, – розповів  завідувач амбулаторії Віталій Кириченко. В холодну пору людей з бронхітом багато, тому ми попросили два апарати, щоб не сиділи у черзі, адже процедура триває 30 хвилин. Ще в нас з’явились два фізіотерапевтичні апарати для лікування захворювань опорно-рухового апарату і судин. Вони допоможуть лікувати артрити, артрози, остеохондрози , поновлювати кровоток. Ці проблеми дуже актуальні для жителів сіл, які багато займаються фізичною працею. В сезон городів у багатьох спини і суглоби не витримують навантаження. Люди будуть вдячні АГРОТРЕЙДу за можливість покращити своє здоров’я», – упевнений лікар.

СУМЩИНА

Амбулаторії Липоводолинського району Сумської області неодноразово отримували домопогу від АГРОТРЕЙДу. Цієї зими компанія подарує обладнання КНП «Липоводолинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Його головний лікар Віталіна Олійник розповіла: «Ми фінансуємось з місцевого бюджету і за рахунок медичної субвенції. Але цих коштів недостатньо, щоб заклад придбав все необхідне, тому звернулись до АГРОТРЕЙДу з проханням зміцнити нашу матеріально-технічну базу. Це потрібно, щоб заклад відповідав вимогам реформи. Компанія пообіцяла нам аналізатор сечі».

Апарат потрібен, щоб обстежувати пацієнтів по декількох параметрах. Раніше результат аналізу підраховувала людина, дивлячись у мікроскоп. Тепер аналізатор буде видавати дані автоматично. «Це сучасні технології, раніше ми їх не використовували. Це дасть більш точні результати, буде зручніше і простіше у використанні, зекономить час медичним працівникам», – додала Віталіна Миколаївна.

Розвиток сільської медицини є одним з пріоритетів соціальної роботи Групи АГРОТРЕЙД,. Компанія активно допомагає медзакладам, щоб кожен мешканець села мав змогу отримати кваліфіковане обслуговування, нікуди не виїжджаючи.