Збірка дитячих віршиків вийшла у вигляді календаря

Збірка дитячих віршиків вийшла у вигляді календаря

Благодійний Фонд Всеволода Кожемяка «Україна ХХІ» та Група АГРОТРЕЙД допомогли видати вірші починаючої поетеси Світлани Ярославцевої, яка мешкає в Олишівці Чернігівської області.

Життя Світлани тісно пов’язане з творчістю, вона працювала художнім керівником Олишівського будинку культури. Вірші почала писати два роки тому. Це переважно твори для дітей. Поетеса розповіла, що в дитинстві, коли дивилась у вікно на зимовий сад, немов би бачила казкових звіряток серед заметів і засніжених дерев. Полюбляє спостерігати за тваринами і зараз, мабуть, тому і з’явились про них дитячі віршики.

Ярославцева звернулась до представників Фонду за порадою щодо видавництва, яке могло б зацікавитись її творами. Натомість талановита поетеса отримала пропозицію надрукувати їх у вигляді календаря на 2019-й рік, яку з вдячністю прийняла. Календар надруковано великим накладом і розповсюджено в дитячих закладах. Крім того Фонд посприяв організації творчих зустрічей поетеси з дітьми.

«Я стикалась із представниками Фонду і Групи АГРОТРЕЙД ще коли працювала у Будинку культури, якому вони допомагали. Мені дуже подобається ця команда: як вони працюють, як ставляться до людей. Я бачила, що вони дбають про дітей. Тому спитала, до якого видавництва можу звернутись. А мені запропонували видати вірші. Я дуже вдячна, це дуже надихає» – відзначила Світлана Ярославцева.