Весняний благоустрій для громад

Весняний благоустрій для громад

Технікою Групи АГРОТРЕЙД грейдерували дороги, доставали повалені дерева та вивозили сміття.

На жаль, цього року через карантин Група АГРОТРЕЙД була змушена відмовитися від ряду соціальних ініціатив, що передбачали велику кількість контактів між людьми. З тієї ж причини довелося відмовитися від дарування пасок до Великодня, адже це означало б підвищити ризик захворювання на Covid-19 як наших співробітників, так і орендодавців. Натомість навесні АГРОТРЕЙД вирішив зробити інвестиції в благоустрій територій тих селищ, де працюють підприємства Групи.

Багато роботи було здійснено в селі Подільки Сумської області. Тракторами компанії очистили від повалених дерев річку Грунь, що протікає селищем. Тепер після завершення карантину відпочинок тут буде набагато комфортнішим. Після зими проміжні дороги села були в занедбаному стані, вкриті ямами, які створювали великі проблеми для руху транспорту. Зроблено грейдерування — дороги знову стали проїзними.

З настанням весни стало неможливим і надалі миритись із стихійним звалищем біля села. Група АГРОТРЕЙД організувала вивіз відходів: тракторами вивезли три причепи сміття.  Така ж само допомога знадобилася і в селі Пристайлове Сумської області.

«В компанію звернулися сільські голови, написали нам лист, в якому перерахували ті проблеми, з якими їм потрібна допомога. Компанія з готовністю відгукнулася», — говорить Олександр Логвиненко, директор СТОВ «ХЛІБОРОБ».

Перед великодніми та травневими святами компанія привезла в село Новомиколаївка Харківської області 20 тонн піску. В селах Пащенівка та Шелестове Коломацького району Харківської області знадобилася допомога з відновлення доріг. АГРОТРЕЙД доставив до кожного з цих населених пунктів понад 20 тонн щебеню, а навантажувач Manitou допоміг засипати землею греблю на ставку біля Шелестового, яку розмило паводком після зими.

Як завжди, Група АГРОТРЕЙД допомогла орендодавцям зорати земельні ділянки, які вони обробляють самотужки: 49 одиниць техніки обробили понад 800 гектарів для близько 4 000 власників, які написали відповідні заяви, а під час дії карантину звернулись телефоном.