Нова їдальня для дітлахів

Нова їдальня для дітлахів

У селі Московське Сумської області з допомогою Групи АГРОТРЕЙД створили їдальню у приміщенні навчально-виховного комплексу.

Раніше діти ходили снідати і обідати в окрему будівлю, що поряд зі школою.  Але у холодну пору року це було ще те випробування, особливо для малечі. Тому вирішили створити їдальню у колишньому кабінеті фізики, який був досить просторий, бо мав підсобне приміщення, розповіла директорка НВК Наталія Шульга.

«Крім того, що стало зручніше, ми ще й отримали суттєву економію, адже нам доводилось опалювати приміщення старої їдальні», – тішиться вона.

«Відділ освіти підтримав пропозицію перенести їдальню. Далі, як завжди, постало питання коштів. Частину необхідної суми нам дали з бюджету, але якби не АГРОТРЕЙД, ми не змогли б зробити такий великий обсяг роботи за такий короткий термін, компанія надала нам дуже суттєву допомогу, оплативши будівельні матеріали, обладнання і роботу бригади», – запевняє директорка.

У залі, де зараз їдять діти – нові вікна, шпалери і лінолеум. Створили харчоблок, де куховарять, там поклали плитку, встановили мийки, електроплити.

Загалом у НВК понад 50 дітей. «Малокомплектні школи держава не фінансує повністю, бо дуже висока вартість їх утримання. Якби ми чекали ці кошти з бюджету, довелось би дуже довго чекати. А зараз маємо зручне охайне приміщенні. І наші вихованці, і батьки і колектив дуже вдячні за таку вагому допомогу», – підсумувала Наталія Анатоліївна.