Компанія забезпечила комфортні умови для робітників

Компанія забезпечила комфортні умови для робітниківКондиціонери, обігрівачі, кухня та душ — так укомплектовані нові житлові вагони на третьому кластері.

АГРОТРЕЙД вирішив проблему з житлом для співробітників підприємства Групи в Сумській області. Компанія придбала три вагончики, кожен з яких розрахований на вісім осіб. Вони розміщені на території ТОВ «Мир-12». Здебільшого в цих модульних домівках житимуть комбайнери та механізатори. В окремому вагоні розташовані кухня з плитою для приготування їжі, кілька обідніх столів й душові. До тимчасових домівок вже підключені енерго- та водопостачання, вони готові до проживання.

«Раніше ми шукали по селу та в Путивлі хати або квартири для робітників. Доводилося селити людей, де прийдеться, тому що знайти тимчасове житло в районі — та ще проблема, його просто немає. А тепер співробітники житимуть на території підприємства», — розказує директор третього кластера Володимир Маринич. 

На придбання вагонів компанія витратила 550 тисяч гривень. До речі, це не перший кластер, де подібним чином була вирішена житлова проблема. Такі домівки вже використовуються на п’ятому кластері в Чернігівській області.