Група АГРОТРЕЙД завершує посівну озимих культур

Група АГРОТРЕЙД завершує посівну озимих культурГрупа АГРОТРЕЙД завершує посівну озимих. Сіяти ріпак почали ще 5 серпня, а пшеницю – 5 вересня. У цьому році холдинг збільшив кількість посівних площ під озимий ріпак, за рахунок зменшення кількості посівів озимої пшениці, оскільки він є більш рентабельною культурою. Всього засіяти пшеницею планується більше 17 тис. га., а ріпаком – 6,2 тис. га. 

«Пшеницю ми сіємо одразу з додаванням добрив, проте грунт абсолютно сухий, оскільки вже більше місяця дуже низька кількість опадів. З цією проблемою зіткнулися усі аграрії в регіоні. Проте, компанія вирішила не відкладати посівну. Хоча обробка грунту йде не кращим чином, але чекати поки підуть дощі, а потім засівати в дуже прискореному режимі – немає сенсу. Ми посіємо зараз, насіння полежить у стані спокою, а як підуть дощі, воно зійде» – говорить головний агроном холдингу Олександр Овсяник.  

Все насіння, яке використовує Група АГРОТРЕЙД допрацьовуються на власному заводі AgroseedsУ цьому році компанія обрала насіння озимої пшениці зарубіжної селекції, таке як: «Скаген», «Кубус», «Колонія», «Мескаль», «Лаукус» та інші. А для регіонів з низькою кількістю опадів надала перевагу українській селекції з Одеського  інституту зернових культур, обравши насіння «Подолянка», «Годувальниця одеська» і «Богдана». 

Як і в минулому році, Група АГРОТРЕЙД надає перевагу орендованій техніці. Холдинг використовує такі посівні комплекси як Pottinger і Horsch Pronto. 

Також за словами Олександра Овсяника: «Компанія вже зібрала органічну пшеницю, на даний момент йде збирання соняшника та сої, яке планують завершити до 1 жовтня. І ми вже приступили до збирання кукурудзи. Поки точних даних врожайності немає, але по соняшнику і кукурудзі в Харківській області ми переважаємо над конкурентами»