Група АГРОТРЕЙД висадить 1200 дерев

Група АГРОТРЕЙД висадить 1200 дерев24 громади у 4 областях, де працюють підприємства Групи, за сприяння АГРОТРЕЙДу висадять близько 1200 дерев.

Заходи відбудуться у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення Планети»/Greening of the Planet, коли у 100 країнах світу планується висадження 1 000 000 дерев.

Місцеві громади та співробітники 17 підприємств Групи АГРОТРЕЙД висаджуватимуть алеї фруктових та декоративних дерев, алеї каштанів, горіху, катальпи, жасміну та інших.

«Один з наших принципів: хто, як не ми? — каже директорка з операційної та фінансової діяльності Групи АГРОТРЕЙД Олена Ворона. — Ми завжди підтримуємо соціальні ініціативи громади, в яких працюють підприємства Групи, беремо участь у толоках, суботниках, а цього разу вирішили самі ініціювати висадку дерев у рамках ініціативи Greening of the Planet». Директорка зауважує, що місцеві громади радо доєдналися до ініційованої АГРОТРЕЙДом акції з висадження дерев: «Екологія та охорона навколишнього середовища — це одні з пріоритетних напрямків діяльності АГРОТРЕЙДу».

Заступниця директора з соціальних питань Наталя Яцун, зазначила, що для місцевих мешканців толоки — це звичайна справа, а от ініційована АГРОТРЕЙДом участь у всесвітньому глобальному проєкті — дає людям відчуття причетності до чогось великого. «Те, що ми у своїх населених пунктах разом з усім світом доєднуємось до такої екологічної ініціативи дуже надихнуло місцевих мешканців».

Наталя Яцун зазначила, що майже в усіх селах протягом останніх років фруктові насадження майже не оновлювалися. Старі дерева спилювали, а на заміну так нічого і не з’явилося. «Тому разом з місцевими громадами ми отримали висадити саме фруктові дерева», — говорить заступниця директора. 

У АГРОТРЕЙДі зауважують, що заходи пройдуть з дотриманням усіх вимог карантинних обмежень у кожній з областей.

Проєкт Greening of the Planet реалізується за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Міністерства закордонних справ України. Місія проєкту — висадити 100 000 000 дерев по всій планеті. Відновити екосистему Землі. Об’єднати людей планети.