Група АГРОТРЕЙД розпочала збиральну кампанію

Група АГРОТРЕЙД розпочала збиральну кампаніюОчікувана врожайність ріпаку — 2,8 тонни з гектара.


Група АГРОТРЕЙД почала збір ріпаку в Чернігівській області. На полях, площею 4500 гектар, працюють 20 комбайнів. Збиральну кампанію на цих ділянках вони мають завершити за 10 днів.

«Ще зарано робити висновки, але вже зараз можна сказати, що якість зерна чудова. Вона помітно краще ніж минулого року», — розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Вчасне внесення добрив, правильно підібрані системи захисту і сучасні технології вирощування, що використовують спеціалісти компанії, вкотре ефективно себе зарекомендували. Позитивно вплинула і достатня кількість опадів, що пройшли Україною взимку та навесні. За словами головного агронома, хоча спека, яка почалася наприкінці червня, трохи «підпалила» врожай, проте планову врожайність ріпаку в 2,8 тонни з гектара компанія перевиконає.

Також компанія почала жнива в Харківській області з органічної пшениці та озимого ячменю. Урожай на цих ділянках теж тішить показниками: при плані 3,5 тонни з гектара органічної пшениці, врожай складає близько 4,3 тонни, а врожайність озимого ячменю склала близько 5 тонн з гектара, при плановій — 4,5 тонни.

Загалом холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Найбільше цього року компанія посіяла пшениці. Під неї відведено 18,8 тисячі гектар, трохи менше під кукурудзу — 17,6 тисячі гектар. Соняшником засіяли 11,2 тисячі гектар, соєю — 4,6 тисячі, ріпаком — 4,5 тисячі гектар. Новою культурою для компанії цього року стало сорго, ним засіяно 430 гектар в Харківській області. Ще на 2500 гектарах агрономи вирощують органічні культури, серед яких — кукурудза, соняшник, пшениця, гірчиця, горох, гречка.