Група АГРОТРЕЙД придбала 20 вагонів-хоперів

Група АГРОТРЕЙД придбала 20 вагонів-хоперівГрупа АГРОТРЕЙД придбала 20 вагонів-хоперів вартістю 38 мільйонів гривень. Вони дозволять не тільки збільшити оборотність елеваторів, а й знизити витрати на перевезення.

Холдинг обрав модель вагонів з об’ємом кузова 116 м3 і вантажопідйомністю 70,5 тонн. Завдяки особливостям конструкції, практично неможливо здійснити злом нових вагонів, що зводить до мінімуму ризик розкрадання зерна під час перевезень.

Купівля власних вагонів здійснюється в рамках маштабного проекту з удосконалення та посилення логістичної складової компанії. Тому що розвиток логістики відображається не тільки в обороті елеваторів, а й у незалежності компанії від третіх осіб, виконанні контрактів, що, в свою чергу, впливає на підвищення прибутковості.

«Ми вважаємо, що в сучасних реаліях прибуток великої аграрної компанії можна значно збільшити за рахунок власної логістики. Якщо такий підхід продемонструє свою ефективність, то потягом наступних кількох років ми будемо активно розширювати свої логістичні потужності. Найбільш гостро питання логістики стоїть на півночі України, де вирощується велика кількість кукурудзи, тому там необхідність у вагонах значно вища. Отже, в першу чергу, компанія планує використовувати зерновози для роботи Чернігівського і Ворожбянского елеваторів», – прокоментувала директор з фінансової та операційної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Олена Ворона.