Група АГРОТРЕЙД посіяла майже 30 тисяч гектарів озимих культур

Група АГРОТРЕЙД посіяла майже 30 тисяч гектарів озимих культурСеред них вперше з’явилась органічна спельта. 

Група АГРОТРЕЙД завершила посівну озимих. Пшеницю почали сіяти в першій половині вересня в Чернігівській та Харківській областях, а закінчили роботи в полях Сумської області. 

Цього року Група АГРОТРЕЙД збільшила площу посівів під озимою пшеницею до 19,3 тисячі гектарів, що майже на 4 тисячі гектарів більше, ніж минулого року. «Озима пшениця з року в рік дає стабільні результати, ми вміємо з нею працювати і отримуємо гарні врожаї. Для нас це високомаржинальна культура. До того ж це хороший попередник і збільшення площі посіву дозволить нам скоротити навантаження під час посівної навесні», — пояснює таке рішення директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник. 

Цьогорічні умови для сівби були відмінні: ґрунт вологий, а температури сприятливі. Стандартно перед посівом озимих співробітники компанії виконали глибоке дискування і лущення. Традиційно восени виконується інсектицидний захист.

Загалом цього року Група АГРОТРЕЙД посіяла озимі культури майже на 30 тисячах гектарів в Харківській, Чернігівській, Сумській та Полтавській областях, де компанія обробляє землю. Окрім пшениці, 6,7 тисячі гектар відведено під озимий ріпак, 930 гектар — під ячмінь, а під жито — 500 гектар. 

Вперше компанія посіяла органічну озиму спельту, придбавши насіння у австрійських та вітчизняних виробників. Під нову культуру виділили майже 300 гектарів у Харківській області.