Група АГРОТРЕЙД планує збільшити площу посівів під озимою пшеницею

Група АГРОТРЕЙД планує збільшити площу посівів під озимою пшеницеюАгрохолдинг розпочав посівну кампанію озимої пшениці та розповів про успіхи під час збору врожаю. 

Група АГРОТРЕЙД засіє озимою пшеницею понад 18 тисяч гектарів. Це майже на 3 тисячі гектарів більше, ніж минулого року. Такі дані повідомили в пресслужбі компанії. Техніка вже працює на полях Харківської, Чернігівської, Сумської та Полтавської областей, де АГРОТРЕЙД обробляє землю. 

«Умови для сівби озимих наразі дуже гарні: в ґрунті вдосталь вологи, а температура повітря типова для цієї пори року. Все це дає нам надію на багатий врожай наступного року», — сказав директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник. Завершити посівну планують до 10 жовтня. 

Також компанія розпочала збір соняшника, кукурудзи та сої. Традиційно жнива розпочалися в Харківському регіоні, як найбільш південному для компанії. Згодом техніка виїхала на поля інших областей. Загалом цього року кукурудзою було засіяно 17,8 тисячі гектарів, соняшником — понад 8 тисяч, а соєю — майже 5 тисяч. 

Цей рік був успішним для органічного виробництва, під яке в компанії відведено 2500 гектарів у Харківській області. Серед культур вирощування: кукурудза, соняшник, пшениця, гірчиця, горох та гречка. «Ми приділили багато уваги органіці, впровадили нові технологічні підходи, обробку виконували оптичними культиваторами та змінили строки посівів. Усе це дало свої результати», — сказав Олександр Овсяник. Як наслідок, врожайність культур значно перевищила план: пшениця — на 15%, гірчиця – на 32%, а горох — на 55%. 

До того ж компанія отримала гарні показники по пшениці. Група АГРОТРЕЙД не тільки зібрала більше зерна, ніж планувалося, але і його якість перевищила сподівання: 70% пшениці підпадає під класифікацію продовольчої й тільки 30% є фуражною.