«День поля»: головні герої — озимі

«День поля»: головні герої — озиміГрупа АГРОТРЕЙД провела «День поля», присвячений питанням розвитку насінництва.

Подія відбулася на базі елітного насіннєвого господарства «КОЛОС», що розташоване в селі Шелестове Харківської області. Гостями заходу стали постійні та потенційні клієнти Групи АГРОТРЕЙД, а також дистриб’ютори. 

Для компанії «День поля» — традиційний захід. Торік він був присвячений яровим культурам, а в цьому — озимим. За день учасники оглянули близько сотні дослідних та демо-ділянок. 

«Фермери могли не тільки ознайомитись із асортиментом насіннєвого матеріалу Групи АГРОТРЕЙД, а й дізнатись, як та чи інша технології впливають на продуктивність, які нюанси існують при використанні кожної з них. Були продемонстровані різні системи захисту для озимої пшениці», — розповідає начальник відділу реалізації насіння Сергій Макаренко. 

 

Цьогорічний «День поля» провели спільно з партнерами ТОВ «Агротехсоюз», які демонстрували на полях Групи АГРОТРЕЙД дію своїх препаратів.

 

Група АГРОТРЕЙД виробляє посівний матеріал соняшника, кукурудзи, ячменю, гречки,  сої та озимої пшениці. Власну торгову марку Agroseeds Група АГРОТРЕЙД вивела на ринок у 2018 році. Насінням Agroseeds щорічно засівається понад 100 тисяч гектарів у Харківській, Полтавській, Сумській, Кіровоградській, Чернігівській, Луганській, Донецькій, Запорізькій та Дніпропетровській областях. Девіз торгової марки — «Стабільний прибуток з кожного гектара», адже посівний матеріал Agroseeds вирощується під контролем фахівців і авторським наглядом оригінаторів сортів, а потім допрацьовується на насіннєвому заводі Групи. Усе насіння відповідає чинним стандартам якості, що включають ДСТУ 4138–2002 та ДСТУ 6068–2008.