Crop Tour 2021: кращі отримали відзнаку

Crop Tour 2021: кращі отримали відзнакуГрупа АГРОТРЕЙД провела Crop Tour — щорічний конкурс, коли агрономи та інженери відвідують поля і підприємства колег, щоб визначити кращих. Протягом чотирьох днів команди з шістьох кластерів їздили по полях і підприємствах колег і обмінювалися досвідом. 

«Crop Tour ми започаткували три роки тому для того, щоб всі розуміли, що відбувається на полі, а також відокремити підходи кожного окремого технолога і показати роботу людей на цьому полі, їхні вміння виконувати ту технологію, яка була прописана», — розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник. 

Під час Crop Tour агрономи можуть розповісти, з якими викликами стикнулися цього сезону, показати свої результати, адже наприкінці червня стан полів дозволяє оцінити як недоліки, так і надбання. 

«Важливо бачити, що робить інший кластер, інший агроном. Де вони кращі, а може гірші, проїхатись по інших областях і подивитись, чим вони відрізняються. Тому що вирощування в Харківській області і в Чернігівській — це дуже різні речі», — пояснює директорка з операційної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Олена Ворона. 

Команди оцінили поля в Харківській, Чернігівській, Полтавській та Сумській областях. Жодна з них заздалегідь не знала, яке саме поле потрапить під прискіпливу перевірку колег: поля обиралися програмою рандомно. За словами Овсяника, це робиться для того, аби всі поля Групи відповідали вимогам холдингу. 

Кращу агрономічну службу визначали за критеріями: рівномірність посіву, дотримання плану густот, наявність патогенних чинників (бур’янів, шкідників, хвороб), рівномірність покриття культури, стан польових доріг і країв полів.

Для визначення кращої інженерної служби оцінювали постановку техніки на тимчасову консервацію, благоустрій території машино-тракторної станції, стан техніки та агрегатів. 

Нагороди отримали: 

За кращі інженерні служби — старший інженер на кластерах №1 і №7 Артем Волков і старший інженер кластера №2 Володимир Твердохліб.

За кращі агрономічні служби — Сергій Костенко (Кластер №7) і Василь Науменко (Кластер №2).

І головний приз за кращий сумарний показник по всіх критеріям — чотири новеньких автомобілі Renault Sandero Stepway — отримав Кластер №2, що охоплює підприємства в Полтавській та Сумській областях!