CROP TOUR 2020: як це було

CROP TOUR 2020: як це булоГрупа АГРОТРЕЙД провела традиційний CROP TOUR. Фахівці компанії оглянули стан полів та техніки підприємств в Харківській, Сумській та Чернігівській областях, а наприкінці визначили кращий виробничий відділок і оцінили роботу агрономічних та інженерних служб.

Перший день був присвячений підприємствам Харківської області. CROP TOUR 2020 розпочався з огляду машинно-тракторного парку першого кластеру з понад 70 одиницями техніки, після чого під пильне око фахівців потрапили поля з органічною пшеницею, планова врожайність якої п’ять тонн з гектара. Продукція з цих полів використовуватиметься для виготовлення дитячого харчування.

Окрім конвенційних полів, в Харківській області були оглянуті демо-ділянки, де досліджуються 24 гібриди пшениці та ячменю іноземної і вітчизняної селекції. Кожен з них відрізняється врожайністю, розміром колосу, стійкістю до несприятливих умов тощо. За словами заступника директора АПД з насінництва Анатолія Берези, тут також експериментують з нормами висіву при різній кількості добрив й тестують системи захисту. Загалом на цій ділянці проводять 120 дослідів.

Далі команда АГРОТРЕЙДу відправилася в Сумську та Чернігівську області. Поля для перевірки обиралися рандомно за допомогою спеціальної програми. За чотири дні співробітники Групи оглянули близько 70 полів, оцінили посіви пшениці, соняшника, кукурудзи, ріпаку та сої. Про кожне агрономи надали основну інформацію: спосіб обробки та застосовані технології, умови посівної, попередник.

За результатами голосування, підприємства сьомого кластера, що в Харківській області, стали володарями одразу двох нагород: за кращу інженерну службу та кращий виробничий відділок. Звання Кращої агрономічної служби завоювали співробітники третього кластера з Сумської області. Саме їхні посіви стали беззаперечними лідерами серед фахівців. 

«Щодо перспектив врожайності, думаю, що все буде добре, проте наша місія в полях ще не завершена. Є над чим працювати, щоб закінчити рік з хорошим фінансовим результатом. За останні п’ять років ми пройшли великий шлях, ми стаємо все більш технологічним холдингом. Будемо і надалі рухатись в цьому напрямку», — сказала під час нагородження директорка з фінансової та операційної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Олена Ворона.