Agroseeds презентував нові сорти озимої пшениці (ВІДЕО)

Agroseeds презентував нові сорти озимої пшениці (ВІДЕО)Група АГРОТРЕЙД під час проведення щорічного Дня поля презентувала два нових сорти озимої пшениці: високопродуктивний сорт «Даринка Київська», що характеризується високою зимостійкістю та посухостійкістю, і ранню та невибагливу пшеницю «Шестопалівка», яка дає високу врожайність навіть в лісостеповій та степовій зонах України. 

Під час заходу учасники оглянули близько сотні дослідних та демо-ділянок. «Ми показали різницю врожайності з точки зору зміни густот посіву і різних норм внесення добрив. Клієнти могли переконатися, як ці два показники впливають на врожайність пшениці. Також ми демонстрували насіннєві ділянки, де вирощується елітне чи репродукційне насіння», — розповідає начальник відділу реалізації насіння Сергій Макаренко.

Окрім нових сортів увагу гостей привернули такі лідери ринку насіннєвого матеріалу, як «Богдана», «Подолянка» і «Сотниця». 

День поля відбувся на базі елітного насіннєвого господарства «КОЛОС» в селі Шелестове Харківської області. Гостями заходу стали понад 70 постійних та потенційних клієнтів Групи АГРОТРЕЙД та дистриб’юторів з Харківської, Донецької, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Сумської областей.

Agroseeds — власна торгова марка Групи АГРОТРЕЙД — виробляє посівний матеріал соняшника, кукурудзи, ячменю, гречки, сої та озимої пшениці.

Насінням Agroseeds щорічно засівається понад 100 тисяч гектарів у Харківській, Полтавській, Сумській, Кіровоградській, Чернігівській, Луганській, Донецькій, Запорізькій та Дніпропетровській областях. Девіз торгової марки — «Стабільний прибуток з кожного гектара», адже посівний матеріал Agroseeds вирощується під контролем фахівців і авторським наглядом оригінаторів сортів, а потім допрацьовується на насіннєвому заводі Групи. Усе насіння відповідає чинним стандартам якості, що включають ДСТУ 4138–2002 та ДСТУ 6068–2008.