Група АГРОТРЕЙД надала техніку для боротьби з лісовою пожежею

Група АГРОТРЕЙД надала техніку для боротьби з лісовою пожежеюПрацівники компанії також долучились до боротьби з пожежею, проявивши рішучість і відважність.

Співробітники Дворічанського елеватора, що входить до складу Групи АГРОТРЕЙД, долучилися до подолання лісової пожежі в селі Гороб’ївка, яка сталася 2 вересня. Зокрема, завдяки їхнім зусиллям вдалося стримати вогонь та запобігти його поширенню на більші площі.

«Ми дізналися про пожежу десь о 13:00 й одразу відреагували, направивши на місце події пожежний автомобіль нашого підприємства», — розповідає Сергій Юрченко, директор Дворічанського елеватора.

На виклик поїхали водій Олександр Скрипнік та співробітник пожежної дружини Антон Тихонченко. Пізніше до них приєдналися Віктор Кутько та Ігор Сабіна. 

«Коли ми приїхали, село вже горіло. Це було страшно, не передати: люди, які все життя будували, буквально за п’ять хвилин все втратили», — згадує Олександр Скрипнік. 

Оскільки був сильний вітер, полум’я швидко поширювалося. Вогонь перекинувся на верхівки сосен, і загасити його було дуже важко. За словами Олександра, попри невтішну картину, розгубленості не було. Не гаючи часу, вони з колегами розкатали пожежні рукава та почали боротися зі стихією. Тушити полум’я довелося до самого вечора. «Диму наковталися, звісно, але в той момент навіть цього не помітили», — говорить водій. 

На Дворічанському елеваторі в цей час теж не сиділи склавши руки. Підприємство надало місцевим жителям доступ до води для гасіння пожежі. Співробітники проводили превентивні заходи та поливали водою прилеглу територію. Хоча вогонь був на відстані кілометру, але через спеку виник ризик займання. 

«В рамках холдингу нашому підприємству також була надана допомога. З Куп`янського КХП приїхала пожежна машина, а з ПСП «Україна» — трактор з 10 кубами води. Ми організували нічне чергування на випадок, якщо вогонь підбереться ближче», — перелічує Сергій Юрченко. 

На жаль, один зі співробітників Групи АГРОТРЕЙД втратив у цій пожежі свою домівку. 

Загалом внаслідок масштабної лісової пожежі в Дворічанському районі згоріли 22 будинки, 33 людини залишилися без житла. Село Гороб’ївка повністю знищено.