Українська | English | Русский

Кадровий резерв

Кадрова політика групи АГРОТРЕЙД виконує завдання стабільного забезпечення вакансій відповідними новими кандидатами та вчасним підвищенням існуючих працівників компанії.

З цією метою в компанії працює програма із забезпечення кадрового резерву для певного переліку посад. Існує два джерела людських ресурсів для забезпечення оперативного заміщення вакансій: це – нові кандидати та працівники АГРОТРЕЙД.

Отже, якщо ви претендуєте на посаду в компанії, але ще не працюєте в АГРОТРЕЙД, вас може бути включено до складу кадрового резерву. Вашу кандидатуру за сукупністю показників буде співвіднесено до певної посади в компанії. В окремих випадках, наприклад, при реструктуризації існуючих або формуванні нових підрозділів, ви можете посісти нову позицію в нових структурах.

Група АГРОТРЕЙД сучасна, динамічна та адаптивна організація. Якщо вас внесено до списків кадрового резерву компанії, будьте готові отримати пропозицію від керівництва. Компанія зростає та збільшує свою присутність на нових сегментах аграрного ринку України та світу, отже постійно існує потреба в нових фахівцях. Звернення в АГРОТРЕЙД з резюме – ваш перший крок у побудові кар`єри у потужній агропромисловій компанії.

Програма адаптації працівників на нових посадах допоможе швидко та комфортно увійти в обов`язки та ефективно працювати в сучасних умовах.

Розвиток компанії та персональне професійне зростання її фахівців вимагає від керівництва вчасного та адекватного розподілу працівників на посадах. Для існуючих працівників групи АГРОТРЕЙД, що включено до кадрового резерву, гарантовано найсприятливіші умови кар`єрного просування. Втім, залучення до кадрового резерву відбувається на добровільних засадах. І керівництво, і сам працівник повинні бути зацікавлені та готові до збільшення відповідальності та повноважень на керівних посадах.

Для людей, що прагнуть власного професійного розвитку, працюють заходи з підвищення кваліфікації. Лише власне бажання працівника – запорука успішного розвитку кар`єри в структурі групи АГРОТРЕЙД.
 

© Agrotrade Group, 2009