Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД завершує посівну озимих культур

30.09.19

 

Група АГРОТРЕЙД завершує посівну озимих. Сіяти ріпак почали ще 5 серпня, а пшеницю - 5 вересня. У цьому році холдинг збільшив кількість посівних площ під озимий ріпак, за рахунок зменшення кількості посівів озимої пшениці, оскільки він є більш рентабельною культурою. Всього засіяти пшеницею планується більше 17 тис. га., а ріпаком - 6,2 тис. га.

«Пшеницю ми сіємо одразу з додаванням добрив, проте грунт абсолютно сухий, оскільки вже більше місяця дуже низька кількість опадів. З цією проблемою зіткнулися усі аграрії в регіоні. Проте, компанія вирішила не відкладати посівну. Хоча обробка грунту йде не кращим чином, але чекати поки підуть дощі, а потім засівати в дуже прискореному режимі - немає сенсу. Ми посіємо зараз, насіння полежить у стані спокою, а як підуть дощі, воно зійде» - говорить головний агроном холдингу Олександр Овсяник.

Все насіння, яке використовує Група АГРОТРЕЙД допрацьовуються на власному заводі Agroseeds. У цьому році компанія обрала насіння озимої пшениці зарубіжної селекції, таке як: «Скаген», «Кубус», «Колонія», «Мескаль», «Лаукус» та інші. А для регіонів з низькою кількістю опадів надала перевагу українській селекції з Одеського інституту зернових культур, обравши насіння «Подолянка», «Годувальниця одеська» і «Богдана».

Як і в минулому році, Група АГРОТРЕЙД надає перевагу орендованій техніці. Холдинг використовує такі посівні комплекси як Pottinger і Horsch Pronto. Також за словами Олександра Овсяника: «Компанія вже зібрала органічну пшеницю, на даний момент йде збирання соняшника та сої, яке планують завершити до 1 жовтня. І ми вже приступили до збирання кукурудзи. Поки точних даних врожайності немає, але по соняшнику і кукурудзі в Харківській області ми переважаємо над конкурентами».

© Agrotrade Group, 2009