Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД провела шосту Агрошколу

06.02.19

 

На триденне підвищення кваліфікації до Харкова приїхали 25 агрономів із семи кластерів агрохолдингу.

Фахівці компаній «Август-Україна», «Сингента Україна», Bayer, BASF і ALFA Smart Agro розповіли про властивості і особливості застосування препаратів, які Група планує використовувати в новому сезоні. Після теоретичної частини співробітники АГРОТРЕЙД проаналізували результати минулого сезону та обговорили плани на наступний.

«Агроном в сучасній агроиндустрии – це не вузькопрофільний фахівець, який відповідає тільки за вирощування і захист рослин. Він повинен мати широкий спектр знань, зокрема економічних; розбиратися в IT-технологіях і вміти їх впроваджувати, володіти управлінськими і комунікаційними навичками. Тому ми регулярно проводимо навчальні заходи для наших співробітників», – зазначила директор з фінансової та операційної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Олена Ворона.

«Щороку з'являються нові препарати, адже і шкідники, і бур'яни пристосовуються, виникають нові виклики. Нам розповіли, чим новинки відрізняються від того, що ми вже застосовували», – поділився враженнями старший агроном одного з кластерів Групи Євген Педич.

© Agrotrade Group, 2009