Група АГРОТРЕЙД – виробник якісного гібридного насіння кукурудзи та соняшника, пшениці озимої, ячміня ярового України. / Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД підбила підсумки року: високотехнологічні впровадження стали визначальними в роботі холдинга

27.12.18

 

Максимальна стандартизація – головний принцип в управлінні протягом багатьох років. Серед українських агрокомпаній АГРОТРЕЙД є також одним з лідерів з ефективного використання новітніх IT-розробок.

Зокрема, у 2018-му році проведено остаточну диспетчеризацію обліку техніки і створено Моніторинговий центр. Його працівники в онлайн-режимі спостерігають за роботою тракторів, комбайнів, сівалок тощо. Парк техніки суттєво оновлено, придбано 21 автомобіль для потреб агропідприємств і елеваторів.

У компаніі запроваджено стандартизацію використання моторних олив і уніфікацію складських запасів.

Найбільш цікавою з-поміж близько 10 пропозицій постачальників виявилася пропозиція від Invent Group, дистриб'ютора Shell, яка полягала в тому, щоби випробувати продукти і обрати ті, які оптимально підходять для всього парку техніки.

Випробування проходили під час польових робіт з весни до осені в Сумській області, розповів Олексій Шибаєв – старший інженер Агрокластера-3 Групи. «Оливи добре себе показали під час роботи техніки у важких умовах, при різній температурі повітря. Інтервал заміни збільшився з 250 до 400 мотогодин», – зазначив він. «Випробування довели, що використання продуктів Shell є більш ефективним, економія у витратах за період випробувань склала понад 40%», – підсумувала директор з фінансової та операційної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Олена Ворона.

«В Обліковому центрі керуючої компанії зосередили майже весь облік холдингу: врожаю, товарно-матеріальних цінностей, сплати податків тощо. Завдяки цьому істотно підвищилась якість обліку, це допомагає ефективно керувати компанією і ретельно планувати бюджети», – зазначила Олена Ворона.

За минулий сезон холдинг вклав істотні інвестиції в розвиток власної мережі елеваторів, повідомив директор виробничо-технічного департаменту Групи АГРОТРЕЙД Костянтин Ворона. Інфраструктура для зберігання є вкрай важливою, завдяки її наявності компанія завжди має можливість тримати зібраний урожай в належних умовах.

Істотна робота проведена задля втілення соціальної програми розвитку сіл, де господарюють підприємства Групи. Це допомога сільській медицині, школам, дитсадкам, будинкам культури, проведення благоустрою, сприяння розвитку спорту. Компанія провела конкурс соціальних проектів «Громадотворець». Він допоміг вирішити проблеми, які в селах вважали найгострішими, адже найкращий проект обирали шляхом голосування в громадах.

Важливим напрямком діяльності є проект, присвячений патріотичному вихованню. В його рамках АГРОТРЕЙД організував для школярів Сумщини і Чернігівщини екскурсії на Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут», які допомогли учням краще пізнати історію України. Загалом соціальні інвестиції холдингу цього року склали майже 7 млн грн.