Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД провела семінар для співробітників Креди Агріколь Банка

18.09.18

 

Експерти холдингу ознайомили представників банка з принципами використання системи дистанційного моніторингу Cropio. Семінар проходив на базі ТОВ «Колос» у Харківській області, сюди приїхали 40 співробітників Креди Агріколь Банка з різних регіонів України.

Учасники семінару дізналися, як за допомогою системи Cropio АГРОТРЕЙД планує і контролює проведення агрооперацій і роботу техніки. Під час виїзду на поля їх ознайомили з особливостями технологій вирощування кукурудзи, соняшнику та сої. Завершальною стала екскурсія насіннєвим заводом, який устаткуваний обладнанням компанії «Cimbria» (Данія) – світового лідера з технологій переробки зерна.

«Ми відкриті і готові ділитися знаннями та напрацюваннями, – підкреслила начальник фінансово-економічного відділу Групи АГРОТРЕЙД Яна Любова. – Наша компанія працює з Креди Агріколь Банком з лютого 2012 року. Впевнена, що після знайомства з виробництвом і системою моніторингу та контролю співробітники банка будуть краще розуміти роботу агрохолдингу, що дозволить зробити нашу взаємодію ще більш інтенсивною і спростити процес узгодження угод і отримання оперативних підтверджень від служб Банку».

Директор департаменту підтримки агробізнесу Креди Агріколь Банка Наталя Порвіна повідомила, що семінар – частина навчального проекту «Агрошкола», спрямованого на розширення експертизи та поглиблення знань фахівців в сфері агробізнесу.

«Креди Агріколь Банк фокусується на підтримці аграріїв, тому для нас важливо говорити з ними однією мовою. Адже знання наших експертів – це додаткова цінність для клієнтів. Даний проект включає в себе кілька модулів навчання і охоплює всі регіони і бізнес-лінії. Навчання включає не тільки теорію, а й практичну частину, відвідування агропідприємств, виїзд в поля, вивчення процесу виробництва сільгосппродукції на практиці. Це дає можливість краще розуміти потреби аграрних підприємств, розглядати їх запити швидкий е і ефективніше, розширювати співпрацю», – сказала вона.

Яна Любова зазначила, що співробітники банку на високому рівні володіють аграрної тематикою. «Дуже важливо, що обидві сторони зацікавлені в тому, щоб розуміти один одного і бути експертами не тільки в області цифр, але і в сфері технологій», – підсумувала вона.

© Agrotrade Group, 2009