Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД підбила підсумки посівної

01.06.18

 

Весняна посівна кампанія цього року проводилася з максимальною інтенсивністю. У березні випало багато снігу, який не танув більше місяця, тому сівбу змогли розпочати лиши 12 квітня. Хоча техніка зайшла в поле на 10-14 днів пізніше від запланованих строків, всі підприємства Групи завершили посівні роботи вчасно.

«Незважаючи на погодні сюрпризи, всі культури ми посіяли за планом, обсяг площ під ранніми та пізніми культурами не змінився. Загальна посівна площа – близько 70 тис. га, з них 2600 га, тобто 3,7% – відведені під органічне виробництво. Ще 1,5% займають нішеві культури, решта 94,8% – зернові, зернобобові та олійні культури», – повідомила директор з операційної та фінансової діяльності Олена Ворона.

Також погодні умови змусили внести корективи в процес живлення рослин, розповів директор агропромислового департаменту Віктор Кухарчук. «Хоча під час посівної не можна зволікати, але надто поспішати теж не треба. Ми враховували, що температура ґрунту швидко піднімалась, тому треба було правильно використовувати сівалки, дотримуватись технологій. Ми уважно стежили за їх виконанням з допомогою системи дистанційного моніторингу Cropio», – сказав він.

Цього року всі кукурудзяні поля Групи АГРОТРЕЙД засіяли насінням власного виробництва. «Раніше ми сіяли як власне насіння, так і дорожчий імпортний посівний матеріал, співвідношення було приблизно 50 на 50. Оскільки власне насіння дало не гірший результат, ніж придбане, цьогоріч обійшлись гібридами власного виробництва марки Агросідз. Зараз маємо надію на гарний врожай», – зазначила Олена Ворона.

© Agrotrade Group, 2009