Група АГРОТРЕЙД – виробник якісного гібридного насіння кукурудзи та соняшника, пшениці озимої, ячміня ярового України. / Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД стала переможцем проекту «Аграрна еліта України»

28.04.18

 

Група АГРОТРЕЙД посіла перше місце в номінації «Диверсифікація виробництва» проекту «Аграрна еліта України», увійшовши до рейтингу 100 найкращих аграрних підприємств за версією журналу «The Ukrainian Farmer».

До цього рейтингу потрапляють компанії, завдяки яким аграрна галузь стала опорою для української економіки. Переможцями проекту «Аграрна еліта України» стають ті, хто попри всі перепони вірить у свою справу і розвиває сільське господарство, має глобальне мислення, інвестуючи зароблені кошти в майбутнє країни.

Група АГРОТРЕЙД щорічно потрапляє до цього рейтингу вже шостий рік поспіль, отримуючи перші місця у різних номінаціях.

У 2017 році Група АГРОТРЕЙД збільшила посівну площу до 70 тис. га, зібрала врожай понад 300 тис. тонн зернових, підвищила потужність елеваторів, які тепер одночасно можуть зберігати до 620 тис. тонн, і розширила виробництво насіння. Для підвищення ефективності проведена реорганізація — господарства об'єднали у шість кластерів.

Для компанії минулий рік був ефективним з точки зору врожайності, прибутковості і структурних змін. АГРОТРЕЙД продемонстрував стабільне зростання всіх виробничих і економічних показників, всі ланки вертикально-інтегрованої моделі бізнесу отримали прибуток та новий імпульс для розвитку.

Визначення переможців проекту «Аграрна еліта України» здійснювалося на основі експертних думок п'яти профільних видань, а також консультаційної ради, до складу якої входять представники галузевих асоціацій, провідних банків і компаній.