Українська | English | Русский

Новини компанії

Представники АГРОТРЕЙДа виступили на конференції «Ризики і протидія шахрайству»

10.04.18

 

На запрошення організаторів представники Групи АГРОТРЕЙД поділились успішим досвідом впровадження системи моніторингу Cropio з учасниками IV щорічноі Аграрноі конференції «Ризики та протидія шахрайтсву», яка відбулась у Києві 5 квітня.

Начальник служби безпеки Групи АГРОТРЕЙД Олександр Хоменко повідомив: «Система Cropio дозволяє контролювати всі процеси, пов'язані з обліком та переміщенням товарно-матеріальних цінностей, всі роботи, які проводяться на сільгосппідприємтвах. Тому організатори попросили нас поділитися досвідом з іншими компаніями-учасниками конференціі, в тому числі - з найбільшими українськими агрохолдингами».

Про технічні та організаційні аспекти впровадження інтегрованої системи контролю та управління рослинництвом Cropio в своїй доповіді розповів начальник технічного відділу служби безпеки Групи АГРОТРЕЙД Олександр Коробка.

«По реакції аудиторії та поставленим запитанням було видно, що звіт викликав величезний інтерес, – підкреслив він. – Багато агрокомпаній застосовують системи моніторингу, але це або картографічні послуги для обліку та контролю земельного банку, або системи моніторингу техніки та полів. У нас є і те, і інше, втілений комплексний підхід».

В АГРОТРЕЙД ще в 2014 році розробили концепцію комплексного обліку товарно-матеріальних цінностей. Вивчали і тестували різні системи моніторингу і дійшли висновку, що американська система CROPIO - найкраща на сьогоднішній день. До її складу входять такі елементи:

- Набір інструментів для дистанційного контролю сільськогосподарських земель: оперативний моніторинг стану посівних площ, автодокументування, прогнозування врожаю та планування сільськогосподарських операцій;

- Оцінка стану посівів. Інформація про стан посівів на полях оновлюється регулярно на підставі знімків, зроблених більше ніж десятьма супутниковими системами;

- Набір інструментів для здійснення оперативного моніторингу та ефективного контролю техніки.

Крім того, в 2017 році в АГРОТРЕЙД інтегрували Cropio з бухгалтерською системою 1С, що дозволило зробити документообіг компанії прозорим і зручним.

© Agrotrade Group, 2009