Група АГРОТРЕЙД – виробник якісного гібридного насіння кукурудзи та соняшника, пшениці озимої, ячміня ярового України. / Новини компанії

На Чернігівському елеваторі Групи АГРОТРЕЙД знімають фільм про Голодомор

20.03.18

У селі Велика Доч Борзнянського району Чернігівської області проходять зйомки політичного трилера про Голодомор. Робоча назва картини – «Гарет Джонс». Її знімає міжнародна команда, до якоі входять учасники з України, Польщі та Великобританії.

Одна з локацій, яку вибрали кінематографісти – Чернігівський елеватор, що належить Групі АГРОТРЕЙД. Компанія допомагає організовувати знімальний процес: надала майданчик для зйомок, забезпечила акторів і кінематографістів транспортом. Зерно, яке належить компанії, використовувалося як реквізит для фільму. Крім того, Група сприяла організації кастингу акторів масовки. Всього для масових сцен відібрали 250 людей з усієї Чернігівської області, є серед них і співробітники компанії.

Головний герой картини – британський журналіст Гарет Джонс, який побував в Україні в 1933 році, і потім, повернувшись на батьківщину, першим на Заході розповів про жахи Голодомору. Цим репортер накликав на себе переслідування чекістів.

Роль Гарета Джонса грає відомий ірландський актор Джек Рейнор. Актриса Ванесса Кірбі грає журналістку Аду Брукс. З українських акторів у проекті зайняті Яків Ткаченко («Припутні»), Олег Драч («Битва за Севастополь»), Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала, Аліна Ковальська.