Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД підбила підсумки 2017 року

17.01.18

 

У минулому році Група АГРОТРЕЙД збільшила посівну площу до 70 тис. га, зібрала понад 300 тис. тонн зернових, підвищила місткість елеваторів, що тепер одночасно можуть зберігати до 620 тис. тонн, і розширила виробництво насіння. Для підвищення ефективності компанія провела реорганізацію — об'єднала господарства у 6 кластерів.

АГРОТРЕЙД збільшив площу в Чернігівській області, де придбав підприємства, і таким чином посилив північний (Чернігівський) кластер.

Загалом урожай 2017 року становив понад 300 тисяч тонн зернових культур та органічних льону і сочевиці. Крім того, АГРОТРЕЙД зайнявся виробництвом нішевих культур: гірчиці і гарбуза.

У листопаді 2017 року АГРОТРЕЙД завершив будівництво третьої черги північного елеватора. Для зведення додаткових потужностей компанія залучила кредитні кошти від ЄБРР. Місткість усіх зерносховищ Групи становить 620 тис. тонн.

За минулий рік компанія розширила асортимент насіння новими гібридами кукурудзи з показниками ФАО - 260 - 340 і соняшника, стійкого до основних рас вовчка. Виробництво нових гібридів дозволить АГРОТРЕЙДу розширити ринки на сході, півдні і півночі України, а аграріям – отримати високоврожайне насіння.

Соціальні проекти Групи АГРОТРЕЙД, реалізовані в місцях, де працюють підприємства компанії (понад 40 сільських рад), орієнтовані на розвиток українських сіл. Серед них вуличне освітлення, ремонт доріг, премія для талановитих дітей «Обдарованість», установка дитячих і спортивних майданчиків, облаштування зон відпочинку, організація дозвілля, закупівля сучасного медичного обладнання. Також у компанії підтримали знакові для місцевих громад благодійні проекти: співфінансування будівництва нового ФАП і спорудження пам'ятника Мазепі у Харківській області; будівництво церкви у Сумській; реконструкцію старовинної огорожі ХІХ століття у Чернігівській. Благодійні проекти компанії реалізують завдяки фонду Всеволода Кожемяко «Україна ХХІ», засновника Групи АГРОТРЕЙД.

«2017 рік був ефективним з точки зору врожайності, прибутковості і структурних змін. Це один із тих років, коли всі ланки вертикально-інтегрованої моделі бізнесу отримали прибуток та новий імпульс для розвитку», — прокоментувала Олена Ворона, фінансовий і операційний директор Групи АГРОТРЕЙД.

Основні показники зростання Групи АГРОТРЕЙД: Власний капітал компанії у 2017р. збільшився майже на $10 млн. Посівна площа зросла до 70 тис. га Загальна потужність одночасного зберігання всіх елеваторів компанії підвищилася до 620 тис.тонн.

Група АГРОТРЕЙД — це вертикально інтегрований холдинг завершеного агропромислового циклу (виробництво, переробка, зберігання та торгівля сільськогосподарською продукцією). До складу Групи АГРОТРЕЙД входять 17 сільгосппідприємств, 11 елеваторів і хлібоприймальних підприємств загальною потужністю зберігання 620 тисяч тонн. Компанія обробляє 70 тисяч га сільськогосподарських угідь у Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях.

© Agrotrade Group, 2009