Група АГРОТРЕЙД – виробник якісного гібридного насіння кукурудзи та соняшника, пшениці озимої, ячміня ярового України. / Новини компанії

У АГРОТРЕЙД прокоментували хід посівної кампанії

27.04.17

 

До весняної посівної компанія запровадила систему моніторингу полів Cropio, оновила парк техніки: придбала трактори Case, навантажувачі Manitou, сівалки Kuhn та сівалки точного висіву KINZE, польські розкидачі мінеральних добрив Unia та іншу техніку. Вперше у компанії будуть вирощувати нішеві культури — гірцицю і гарбуз.

Загальна посівна площа становить 65 тис.га. У структурі посівних площ класичні, нішеві та органічні культури, серед них: зернові, зернобобові та олійні культури складають - 94,6% посівної площі, з них під насіннєві ділянки та ділянки гібридизації - 6,9% ; органічні культури - 3%; нішеві культури -2,4%.

У планах компанії у перехідному періоді до органічного землеробства, який триватиме 2 роки, збільшити посівну площу органічних культур з 2 тис га до 5,5 тис. га. Зараз на 2 тис га АГРОТРЕЙД вирощуватиме такі органічні культури як гарбуз, соя, льон, пшениця і сочевиця.

«Прогнози щодо тривалості посівної такі — через 7-10 днів, ми плануємо закінчувати весняну посівну, але відсутність дощів, суховій, низькі температури дуже негативно впливають на озиму, затягують строки посіву і не дають працювати на повну потужність» — прокоментувала Олена Ворона, директор з фінансів та операційної діяльності Групи АГРОТРЕЙД.